fbpx

Poszukujemy przewodników, którzy zajmą się oprowadzaniem po rezerwacie archeologicznym w Biskupinie w maju oraz czerwcu.

szukamy przewodników - przewodnik w Muzeum Archeologicznym w Biskupinie - "Gród w Biskupinie"

 

Jesteś zainteresowany? W takim razie już spieszymy z informacjami… 🙂

W ramach swoich obowiązków zadbasz o turystów odwiedzających nasze muzeum. Zajmiesz się oprowadzaniem indywidualnych gości oraz zorganizowanych grup. Pomożesz także w prowadzeniu warsztatów dla najmłodszych, czy w organizacji pokazów wewnątrz zrekonstruowanych chat.

Stanowisko to wymaga przede wszystkim wysokiej kultury osobistej. Ważne jest też dla nas, abyś był osobą komunikatywną, sumienną i cierpliwą, która potrafi z zaangażowaniem przekazywać wiedzę innym.

Przed rozpoczęciem pracy odbędziesz szkolenie oraz uzyskasz od nas pełne wsparcie. Otrzymasz też wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych Ci zadań.

Forma współpracy opierać się będzie o umowę zlecenie na okres maja i czerwca.

Praca przewodnika w Muzeum Archeologicznym w Biskupinie jest ciekawa i pełna wyzwań – na pewno nie grozi Ci tu nuda! Stawiamy na otwartość i współpracę. Jest to też praca głównie na świeżym powietrzu, przez co pozostajemy w nieustannym kontakcie z naturą! 

Jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe informacje lub jesteś już zdecydowany, żeby zostać przewodnikiem w Muzeum Archeologicznym w Biskupinie, to zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 52 30 25 055 (w godzinach od 9:00 do 16:00). 

 

logo1 logo3 Portal jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Scroll Up
Skip to content