WSPÓŁPRACA

Dla naszych sponsorów

Muzeum Archeologiczne w Biskupinie odwiedza rocznie około 200 tysięcy turystów z kraju i zagranicy. Jesteśmy jedną z wiodących placówek typu „muzeów na wolnym powietrzu” w Polsce i Europie Środkowej.
Zapraszamy instytucje i firmy, które chcą wspomagać rozwój kultury i budować pozytywny wizerunek i uznanie społeczne, do wspierania naszych działań muzealnych o rozpoznanej marce, jak coroczny Festyn Archeologiczny, wystawy oraz różnego rodzaju projekty i wydarzenia o charakterze edukacyjnym i naukowym. Decydując się na sponsoring nasz Partner otrzyma od nas pakiet indywidualnie uzgodnionych na jego potrzeby świadczeń sponsorskich.

Kontakt:
pn-pt, godz. 7.00-15.00
tel. [52] 30 250 25
e-mail:  sekretariat@biskupin.pl

Dla grup rekonstrukcyjnych

„Misja – archeologia”
Pasjonujesz się archeologią? Zajmujesz się odtwórstwem pradziejowym lub wczesnośredniowiecznym? Muzeum Archeologiczne w Biskupinie zaprasza do udziału w projekcie „Misja – archeologia”. W ramach projektu, od początku maja do końca września, dla ludzi z pasją udostępniamy miejsce na terenie naszych rekonstrukcji.
Do współpracy zapraszamy zarówno osoby indywidualne jak i grupy odtwórstwa historycznego. więcej >>

Kontakt:
pn-pt, godz. 8.00-15.00
tel. 795 268 793
e-mail: m.zawol@biskupin.pl

Dla studentów archeologii i nauk pokrewnych

Program wolontariatu i praktyk dla studentów
Muzeum Archeologiczne w Biskupinie zaprasza wszystkich studentów archeologii i nauk pokrewnych (historia, konserwacja zabytków itp.), wykazujących zainteresowania związane z popularyzacją wiedzy o dziedzictwie kulturowym do odbycia bezpłatnych praktyk lub uczestnictwa w programie wolontariatu. więcej >>

Kontakt:
e-mail: a.sokol@biskupin.pl

Oferta konferencyjno-szkoleniowa

Muzeum Archeologiczne w Biskupinie posiada własną bazę konferencyjno-szkoleniową i noclegową, „Dom Muzealnika”, w której można organizować spotkania, konferencje i szkolenia firmowe oraz pobyty integracyjne.

Oferujemy:

  • salę konferencyjną na 90 osób oraz 2 mniejsze sale do dowolnego wykorzystania,
  • 45 miejsc noclegowych,
  • jadalnię dla 45 osób (z możliwością wykorzystania drugiej sali na kolejne 20 osób).

Kontakt:
tel. 723 299 866; 602 536 009
e-mail: dom.muzealnika@biskupin.pl

logo1 logo3 Portal jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego